تاریخ انتشار :دوشنبه ۳۰ مهر ۹۷.::. ساعت : ۸:۴۳ ب.ظ
فاقددیدگاه

ورزش صبحگاهی مدیران و استاندار در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری

پرینت خبر
بام نفت – برنامه ورزش صبحگاهی با حضور استاندار و مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج برگزار شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ورزش صبحگاهی امروز که به مناسبت هفته تربیت بدنی و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان  و با هماهنگی هیأت ورزش های همگانی استان برگزار شد گفت: شادی و نشاط با ورزش یکی از راه‌های توسعه هر جامعه‌ای است.
علی‌محمد احمدی با تاکید براینکه استان کهگیلویه و بویراحمد دارای ظرفیت‌ها و قابلیت‌های خوبی است که باید از این ظرفیت‌ها استفاده کرد افزود: ورزش همگانیدر استان باید توسعه یابد و از این ورزش بیشتر استفاده کنیم.
استاندار با بیان اینکه در ایران ۳۰ درصد و دیگر کشور‌ها ۷۰ درصد از مردم ورزش همگانی در برنامه روزانه خود دارند گفت: این استان از بسیاری از استان‌های دیگر قابلیت های بیشتری برای انواع ورزش‌ها به خصوص ورزش همگانی را دارد.
وی از استمرار برنامه‌های ورزشی ویژه مدیران دستگاه‌های اجرایی خبر داد و افزود: با توجه به نقش ورزش در سلامتی و توسعه یک شهر و استان این روند ادامه خواهد داشت.
محمد تقی علوی، مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد نیز ضمن قدردانی از حضور دکتر احمدی استاندار کهگیلویه و بویر احمد ، هیئت همراه و مدیران کل استانی و شهرستانی تقدیر و تشکر کرد و حضور مسئولان در عرصه های مختلف خصوصا در ورزش را گامی موثر در ایجاد انگیزه بین مردم بخصوص جوانان دانست. وی تاکید کرد که برای پرداختن به ورزش، لازم است با حضور مستقیم در بین آحاد مردم، ورزش همگانی را ترویج داد.

در این آیین استاندار کهگیلویه و بویراحمد پا به توپ شد و یک پنالتی زد که گل شد .

فرماندار بویراحمد و برخی مدیران نیز ضربات پنالتی خود را گل کردند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.