تاریخ انتشار :شنبه ۲۸ مهر ۹۷.::. ساعت : ۹:۴۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

جذب سرباز مربی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد

پرینت خبر
بام نفت -اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در نظر دارد از میان فارغ التحصیلان رشته های مختلف فنی و مهندسی در مقطع لیسانس و فوق لیسانس که تاریخ اعزام به خدمت آنها ۱/۱۰/۹۷ باشد،را به عنوان سرباز مربی جذب نماید.

مدیر کل آموزش فنی  و حرفه ای استان  از آغاز ثبت نام متقاضیان سرباز مربی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای خبر داد.

فرج اله راد گفت: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در نظر دارد از میان فارغ التحصیلان رشته های مختلف فنی و مهندسی در مقطع لیسانس و فوق لیسانس که تاریخ اعزام به خدمت آنها ۱/۱۰/۹۷ باشد،را به عنوان سرباز مربی جذب نماید.

وی اظهار داشت:افراد واجد شرایط می بایست از تاریخ ۲۰ مهرماه با مراجعه به وب سایت پورتال جامع آموزش فنی و حرفه ای کشور و لینک سامانه مشمولین سربازی پس از بارگذاری الکترونیکی مدارک  مورد نیاز اعلام شده در سامانه مشمولین سربازی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

راد تصریح کرد: زمان برگزاری آزمون الکترونیکی جذب سرباز مربی در تاریخ ۰۶/۰۸/۹۷در مرکز فناوری اطلاعات واقع در امامت ۱۳ یاسوج برگزار می گردد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای در پایان گفت :اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، پس از برگزاری آزمون های تخصصی (کتبی و عملی) و همچنین گزینش از بین فارغ التحصیلان دانشگاهی رشته های فنی و مهندسی اقدام به جذب سرباز مربی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان های استان  می نماید.

دیدگاه خود را به ما بگویید.