تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۱ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۸:۱۲ ق.ظ
فاقددیدگاه

پرداخت ۵۶۵۹ فقره تسهیلات کارگشایی به مددجویان کمیتع امداد کهگیلویه و بویراحمد

پرینت خبر
فرید محبی، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در نشست عاملان صندوق های قرض الحسنه گفت: پنج هزار و ۶۵۹ مورد تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی بااعتبار ۱۵ میلیارد و ۹۸۷ میلیون تومان از منابع صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در ده‌ماهه سال جاری به مددجویان و افراد نیازمند واجد شرایط پرداخت شد.

وی با اشاره به اینکه صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت باهدفپرداخت سریع‌تر و بهتر تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان نیازمند تأسیس‌شده، افزود: تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی به‌منظور تأمین هزینه‌های ضروری نیازمندان ازجمله تحصیلی، درمان، مسکن، ازدواج و حل مشکلات معیشتی پرداخت می‌شود.

محبی خاطرنشان کرد: ارائه تسهیلات در صندوق امداد ولایت به‌صورت قرض‌الحسنه و با حداقل کارمزد به متقاضیان پرداخت می‌شود و این صندوق ‌مانند شعب بانک‌های متصل به شبکه شتاب، همه خدمات متداول در شبکه بانکی کشور را به مشتریان خود ارائه می‌کند.

وی به افتتاح حساب برای خانوارهای مددجویان تحت حمایت در صندوق امداد ولایت اشاره کرد و گفت: مستمری و یارانه مددجویان از طریق این صندوق به‌حساب آنان واریز می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: از منابع صندوق امداد ولایت ۷۴۷ مورد تسهیلات خودکفایی بااعتبار ۱۱ میلیارد و ۹۷۷ میلیون تومان به مددجویان و افراد نیازمند معرفی‌شده به صندوق در ده‌ماهه سال جاری پرداخت‌شده‌است.

محبی با اشاره به اینکه هزار و ۲۰۰ نفر پشت نوبت دریافت تسهیلات صندوق امداد ولایت هستند، گفت: با توجه اینکه کمک مردم و سرمایه‌گذاری در این صندوق برای استفاده نیازمندان و رفع فقر و محرومیت از استان بسیار مؤثر است، خواهان همکاری دستگاه‌های مختلف و مردم خیر هم استانی هستیم تا با افتتاح حساب و سپرده‌گذاری در این صندوق، کمیته امداد را در ارائه وام قرض‌الحسنه به نیازمندان یاری کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.