تاریخ انتشار :دوشنبه ۹ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۰۴ ب.ظ
فاقددیدگاه

۴۵۰۰ مددجوی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از چرخه حمایتی خارج شدند

پرینت خبر

بام نفت – مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ابتدای امسال تاکنون چهار هزار و ۵۰۰ مددجوی زیر پوشش کمیته امداد این استان در قالب یک هزار و ۸۰۰ خانوار از چرخه حمایتی خارج شدند.

فرید محبی  اظهار داشت: این اقدام مهم با اجرای برنامه‌ های مختلف توانمندسازی از جمله اشتغالزایی انجام شد.
وی افزود: یکی از اهداف اصلی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور و کهگیلویه و بویراحمد توانمندسازی مددجویان زیر پوشش و خروج تدریجی آنها از چرخه حمایتی است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: جمعیت زیر پوشش کمیته امداد این استان به طور مستمر در حال افزایش و کاهش است.
محبی عنوان کرد: پالایش افراد و خانوارهای مددجوی زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بر اساس ملاک هایی شامل ایجاد اشتغال، ازدواج، بازگشت سرپرست زندانی یا سرباز، خانه دار شدن با دریافت تسهیلات مسکن و بهبود سرپرست بیمار خانوار انجام و خانوارهای پشت نوبت جایگزین آنها می‌ شوند.
وی ابراز داشت: ابتدای امسال تاکنون ۲ هزار و ۷۵۰ نفر در قالب یک هزار و ۱۰۰ خانوار نیازمند در کهگیلویه و بویراحمد شناسایی و به چرخه حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان وارد شده اند.
محبی گفت: خدمات لازم توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بر اساس نیاز هر خانوار به آنها ارائه می ‌شود تا مشکلات این افراد هر چه سریعتر برطرف و به تدریج از چرخه حمایتی خارج شوند.
هم اینک ۳۲ هزار خانوار با جمعیتی افزون بر ۸۲ هزار نفر زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بوده و از خدمات این نهاد حمایتی برخوردار هستند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.